Bohoslužby  

Evangelické bohoslužby se konají v Táboře pravidelně každou neděli v 9:30 hodin v modlitebně ČCE, Bílkova 963/3, první neděli v měsíci s vysluhováním Večeře Páně a s malým pohoštěním po bohoslužbě. Některá nedělní shromáždění, například o svátcích, se konají v sálu Masarykova domova, Smetanova 1284. Pro děti každou neděli současně s bohoslužbami probíhá vlastní program - nedělní škola.

V Mladé Vožici zveme vždy první neděli v měsíci ve 13 hodin do zasedací místnosti Městského úřadu, Žižkovo náměstí 80.

 

Setkání dětí
každé úterý v 16 hod. v sálu Masarykova domova

V úterý nabízíme setkání pro děti od 2 do 12 let. Děti a maminky, nebo tatínkové se scházejí pod vedením Štěpánky Fojtů od 16. hod. v sále Masarykova domova (Smetanova 1284).

 

Rozhovor s Biblí
čtvrtek v 17 hod. v Bílkově ulici

Jednou měsíci se scházejí zájemci ve čtvrtek odpoledne na rozhovor s Biblí. Hlavním tématem budou letos Ježíšova podobenství. Všichni jsou zváni, pravidelná účast není předpokladem.

Od dubna 2023 se členové a  přátelé sboru zase scházejí na neformální rozhovor s Biblí. Setkání se budou konat jednou měsíčně v Bílkově ulici. Hlavním tématem budou na jaře Ježíšova podobenství. Noví zájemci jsou vždy vítáni. Pravidelná účast bude určitě přínosná, ale ne podmínkou. Na konkrétních termínech se dohodují účastníci. Druhé setkání se bude konat ve čtvrtek 11. května. Další termíny se dozvíte na webové stránce nebo telefonicky 770 679 912.